MERHABA 2015 ! BEN BİR DUT MASALI

>> 1 Ocak 2015 PerşembeTarif 


Tarif Merhaba 2015..Hoşgeldin Evrene..

Çok yordu beni giden diğer sayılar..Gerçekten  çok yordu !! Tek beni değil elbet geleni de gideni de yordu..
Ülkemi boğdu , insanları zora soktu, Ülkeleri kasıp kavurdu, kısacası   canına okudu .. 

Hani bazılarını anlarsın ya  ilk kapıdan girdiğinde.. Ama her sene sizi kapılar da karşılarken çok iyi kamuflaj olduğunuzdan mıdır nedir ,  bir tek sizi çözemiyorum !! Ama bilmeni isterim ki ; Dünyanın ve tüm İnsanlığın iyiliğe, sevgiye, birliğe ve beraberliğe O kadar ihtiyacı var ki.. Dilerim gücün yeter bunları çözmeye.. Tabii herkesin işi çok zor ! Seninki de zor ne yalan ...
Şimdilik seninle hasbıhalım bu kadarcık olsun.. Umarım seni uğurlamak için zamanım,  güzel anıların için de ellerimde çiçeklerim olur !! 
Müsadenle Blogger dostlarıma bakayım...


Işıltılı aydır Aralık değil mi ?
Az biraz hepimizin gözünü boyamışlığı vardır..Umutlarla doludur, elleri kolları doludur, bereketi de vardır.. Bayram havası taşır dünya üzerinde..Binalar donanır, yollar ,caddeler donanır, iş yerleri, evler al al, ışıl ışıl olur.. Kırk yılın başı İstanbul gibi birde kar yağar aman  pek hoş olur :))

İnsanlar ordan oraya koşuşur, planlar yapılır, programlar düzenlenir, ağız birliği yapılır, tatlı bir cümbüşü olur Aralığın... Yeni Yıl Diyoruz Biz Buna.. Yorulduğumuz 365 günü şöyle bir sirkeleyip, sımsıkı sarıldığımız umutlara ve hayallere doğru kapılarımızı aralıyoruz..
Seviyorum tabii. Hep sevdim.. Bir bayramları bir de yeni yılı hep severdim.. Yaşınızın hiç bir  bir önemi yok bu sevgi de , sizde kalanlarla ,yanınızda olanlarla yola devam eder bu yolculuk..Heybeniz de birikenler hayattan aldıklarınızdır aslında.. Tecrübeleriniz bu koca derya denizde size rehber olur, duygularınız ise dalgalarınızdır..Artık geminin tek kaptanı sizsinizdir..Rota ise bana göre hep hayat.. daima hayattır.
.. Hayat ,umut , sevgi, sağlık ve sevdiklerimiz ise sığındığımız En Güvenli Limanlar değil midir ?

Tüm Kalbimle Diliyorum ki, geminiz bu rotadan , bu limanlardan hiç ayrılmasın..
Biz MASAL AİLESİ olarak, hep aynı seyrü seferde olacağız...

Sevgi Limanlarında buluşmak üzere YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN..

Çekirdek Aiemle biz bize beraberdik bu yeni yıl gecesinde... 

HEPİNİZE SEVGİLERİMİZLE...

18 yorum:

Bülbülün Yeri 2 Ocak 2015 07:34  

Canım,
ne güzel ve doğru şeyler yazmışsın. Haklısın ülke ve dünya olarak barışa ve huzura çok ihtiyacımız var, dilerim bu yıl gerçekleşebilir.:)
Sağlıkla, neşeyle, keyifle yaşayacağın bir yıl olması dileğiyle,
Sevgiyle kal.

Leylak Dalı 2 Ocak 2015 09:28  

Yeni yıl sofralarınız keyifle, mutlulukla, sağlıkla hep kurulsun Nunucum, tüm tatsızlıklar giden yılla çekip gitsin, çekirdek aileniz yeni katılımlarla büyüsün, genişlesin, daha da güzelleşsin. Masalınız upuzun yıllar sürsün. Sevgilerimle...

OZAY 2 Ocak 2015 10:32  

Mutlu yıllar canım .2015 hep guzellıklerıyle gelır ınşallah..Sevgıler..

Deniz 2 Ocak 2015 11:13  

Size de mutlu yıllar :)
Umut olmadıkça insan için yaşamak zor. Her yeni yıl, her yeni gün bir umut. Aralık ayını severim, ışıltılı olduğu için. Bir de umudumu daha çok artırdığı için. Herşey gönlünüzce olur umarım yeni yılda. İyi seneler..

tatlıhayat 2 Ocak 2015 11:21  

Ne güzel anlatmışsın Nunucum iyi dileklerim seninle geçmişler olsun ...

Hayat İzlerim, Kitap Sesleri 2 Ocak 2015 11:27  

Sizi yeniden okuduğum için çok mutluyum. Yeni yıl her şeyin en güzelini getirsin hepimize :)
Sevgilerimle...

coletté 2 Ocak 2015 11:33  

Yeni yılın kutlu olsun sevgili Nunu!
Giden yılı pek çoğumuz sevmedik, gelene fazla anlam yüklemeden ama umutlarımını yitirmeden açalım kapımızı bakalım neler bekliyor bizi .
Sağlıklı ve huzurlu bir yıl dileklerimle...

Mutfak Hazinem 2 Ocak 2015 13:13  

Böyle özgün bloglara bayılıyorum. İçten ve samimi.. :) Bana da beklerim :) http://mutfakhazinem.blogspot.com.tr/

hotbiber 2 Ocak 2015 13:22  

sizinde yeni yılınız kutlu olsun :)

Dostbahcesindenlezzetler 2 Ocak 2015 17:01  

Nunu tum guzellikler saglik huzur sizlerle olsun..biran once iyi olacagini atlatacagini diliyorum tum kalbimle..hazirladigin yemekler nefis gozukuyor.
Nice nice guzel yillariniz olsun sevgiler

birdilimdus 3 Ocak 2015 09:54  

Canımmm ne çok özlemişim seni... Gerçekten 2009dan beri beni de çok yordu giden yıllar, bundan mıdır bilinmez çok şeyler yükledim 2015'e. Hepimiz için muhteşem bir yıl olsun...

Sevgiler
Evren

emelce yemek 4 Ocak 2015 20:29  

saglik mutluluk huzur getirsin yeni yil

Emel Sevren Pınar 5 Ocak 2015 10:49  

ne güzel bir masa ne güzel tarifler...
harika bir yıl dilerim bende, sağlık,sevgi ve saygı olsun, gerisi gelir zaten.

Ufuk Mutfakta 5 Ocak 2015 10:51  

Sağlıkla, mutlulukla, barış ve huzurla kucaklayan sımsıcak bir yıl olsun, hepimiz için... sevgilerimle..

Adsız 5 Ocak 2015 12:43  

Mutlu yıllarda daima beraber canım
Sağlıkla ve hep birlikte nunucum
Çok iyi bak daha da iyi bak artık kendine

Dilek

ihlamurcum 17 Ocak 2015 00:17  

Nunucum,çok geçmiş olsun. Kalbinizin güzelliği bu bloga öyle güzel yansımış ki güzel dualarımız size.
Sofranın güzelliği de sizden, zevkinizden ytabii ki yeğen olunca döktürmece de olmuş.Herşeyin en güzeline layık,güzel insan herşey yolunda gidecek.Sevgiyle,güzel haverleri bekliyoruz.

Adsız 20 Kasım 2015 15:53  

Yemek Kulübüm'ü kurduk, siz olmadan olmaz :)

Nunu hanım merhaba,

Kısa bir süre önce Yemek Blogunuzu ziyaret etme fırsatı bulduk ve blogunuzda yer alan yemek tariflerinizi, tariflerinizde kullanmış olduğunuz görselleri çok beğendik. Blogunuz için oldukça emek ve zaman serfettiğinizi blogunuzun her sayfasında hissettik. Ellerinize, emeğinize sağlık!

Yemek blogger’lığı oldukça emek ve zaman gerektiren bir uğraş. Onca zaman ve emek harcadıktan sonra yapılan yemeklerin beğenilmesi, takdir edilmesi ve blogun takip edilmesi tüm blogger’ların en büyük arzusu. Bu durumdan yola çıkarak yemek blogger’larına blogunda yayınladıkları yazı ve tarifleri daha çok kişiye ulaştırabilmesi, bloglarına ve sosyal ağlarındaki hesaplarına ziyaretçi ve takipçi kazandırabilmesi için özel olarak özel bir internet sitesi oluşturma fikrinde yoğunlaştık Yemek Kulübüm’ü tasarladık.

Yemek Kulübüm’de ücretsiz olarak üye hesabı oluşturan kullanıcılarımız, yemek tariflerini ve görsellerini kolayca paylaşabilmekte, profillerinde kendilerine ait blog ve sosyal ağ hesaplarının linklerini paylaşabilmekte ve böylece yemek tariflerini beğenen site kullanıcılarını kendi bloglarına ve sosyal ağ hesaplarına çekebilmektedir.

Yemek Kulübüm’ün en çok seveceğiniz özelliklerinden birisi de blogunuzda olduğu gibi üye hesabınızdan günlük yazabiliyor olmanız ve günlüğünüzü sosyal ağlarda kolayca paylaşabilmeniz. Kendi blogunuzda yazmış olduğunuz yazıların bir kısmını bu bölümde paylaşıp blogunuza takipçi ve ziyaretçi çekmek sizin için çok daha kolay olacak.

Tüm bu kolay ve faydalı kullanım özelliklerinin yanı sıra Yemek Kulübüm üye hesabınızdan paylaşmış olduğunuz kendinize ait yemek tarifi ve püf noktalarından puanlar toplayarak her ay çeşitli hediyeler kazanma şansı da elde edebilirsiniz.

Ayrıca; Gıda Danışmanım’a soru sor, sağlıklı beslenme, gıda güvenliği, mutfakta püf noktaları, mutfak ve gıda sözlüğü, gıdaların ve yemeklerin kalori değerleri, gıdaların saklama sıcaklıkları ve koşulları, gıdaların sağlığımıza faydaları ve zararları gibi pek çok konu gıda mühendisi ve beslenme uzmanlarımızın kaleminden Yemek Kulübüm’de.

Blogunuza ve sosyal ağlardaki hesaplarınıza daha fazla ziyaretçi ve takipçi çekmek için sizi de blogger dostu Yemek Kulübüm’e bekleriz.

Yemek Kulübüm üye hesapları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için http://yemekkulubum.com/yemekkulubum linkiden hesabımızı inceleyebilirsiniz.

Yemek Kulübüm’de düzenlenen Ödüllü Yemek Puan Oyunu hakkında detaylı bilgi almak için http://yemekkulubum.com/icerik_sayfa/ekle-yemek-tarifi-kazan-yemek-takimi linkimizi ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Yemek Kulübüm
www.yemekkulubum.com

MASALA SESLENENLER....

Yükleniyor...

ESKİ MASALLAR (arşiv)

  © Free Blogger Templates Autumn Leaves by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP